Функції генпідрядника (Будівельні роботи у Полтаві)

   Функція генерального підрядника передбачає будівництво об'єктів «під ключ», включаючи повне забезпечення власними матеріально-технічними ресурсами, обладнанням та кваліфікованим персоналом.

   Генеральний підрядник відповідає за виконання всього комплексу робіт, передбачених контрактом. Дані функції включають в себе загальну організаційно-технічну підготовку і підготовку об'єкта до будівництва.

   Фірма "СЕН" проводить весь комплекс заходів з підготовки будівництва та самого будівництва, відповідно до умов контракту і проектно-кошторисною документацією.

   Генеральний підрядник забезпечує узгодження і виконання всього комплексу робіт всіма учасниками будівництва - субпідрядними організаціями, координуючи їх діяльність.

   Генеральний підрядник забезпечує виконання зобов'язань за контрактом на будівництво об'єкта і здачу його замовнику в експлуатацію з належною якістю у встановлені терміни.

   Виконання функції генерального підрядника включає в себе наступні основні види робіт:

   - забезпечення будівництва необхідними матеріально-технічними ресурсами;
   - організація всього комплексу робіт з будівництва об'єкта відповідно до затвердженої проектної документації;
   - виконання всіх робіт відповідно до загального графіка будівництва та планом фінансування об'єкта, як власними силами, так і силами залучених субпідрядних організацій
   - координація будівництва, у тому числі координація діяльності субпідрядних організацій;
   - забезпечення дотримання технологій при будівництві об'єкта;
   - забезпечення охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки, раціонального використання території та охорони навколишнього середовища при будівництві об'єкта;
   - здача об'єкта в експлуатацію "під ключ», в т.ч. оформлення виконавчої документації.

   За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:  (0532) 509-087, 508-285.

   З повагою,  ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "СЕН"