Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя

   У Полтаві до 20-ої річниці Незалежності України після ремонтно-реставраційних робіт які виконали спеціалісти ТОВ "Виробничо-комерційної фірми "СЕН" було урочисто відкрито обласний академічний музично-драматичний театр ім.М.В.Гоголя. Це один з найстаріших професійних стаціонарних театрів країни (заснований І. П. Котляревським в 1808 році) - тепер став ще й одним з найсучасніших з технічного обслуговування.
  
   Повністю
було замінено світлове та звукове обладнання, механіку сцени, технологічний зв'язок. Крім того, були встановлені телекомунікаційні системи та відеопроектор. Крім цього, відреставровано фасад, зал для глядачів, артистичні гримерні, фойє, ліпні частини, розписи, старовинні люстри, паркет, замінено мармурові плити, а також всі комунікації, протипожежна система і дах, тобто взагалі все.

    Будівля за всю історію театру після відкриття (1956 рік) жодного разу капітально не ремонтувалося. Першим заходом в оновленому театрі стало свято, присвячене двадцятій річниці Незалежності України, яке відбулося 22 серпня.

   З повагою,  ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "СЕН"