Проектні роботи (Будівельна компанія СЕН)

   Будівельно-виробнича фірма «СЕН» пропонує Вам розробку повного циклу архітектурного проектування будівель та споруд в сфері цивільної та комерційної нерухомості, починаючи зі створення передпроектної пропозиції з урахуванням Ваших побажань, та закінчуючи розробкою робочої документації для подальшого будівництва. Завдання, які ставляться перед  фірмою "СЕН", вимагають нового підходу до проектування. Тому відділ архітектури та дизайну забезпечує будівельників всією необхідною документацією, які в свою чергу виконують будівельно-ремонтні роботи згідно затверджених проектів з дотриманням всіх необхідних технологій та норм будівництва.

   Це перспективні проекти, над якими архітектори, дизайнери і конструктори працюють з урахуванням усіх сучасних вимог. Якість проектування було доведено самим життям, і сьогодні співробітники фірми займаються проектуванням, переплануванням, розробкою дизайн-проектів і робочих проектів не тільки для Полтави та області, а й для об'єктів в інших містах України. Основний склад колективу фірми - це команда професіоналів, цілком відданих своїй роботі, які вміють працювати в команді.

   Фахівці фірми постійно працюють над удосконаленням проектних технологій, вивчають кращі зразки світового будівництва і застосовують цікаві технічні рішення у своїй роботі. І доказом цьому стають об'єкти, які докорінно відрізняються від тих, до яких ми звикли за останні роки.

   Проектувальники сміливо беруться за будь-які проектні роботи, вирішуючи при цьому найскладніші завдання. Географія роботи фірми "СЕН" постійно розширюється. Сьогодні за дизайн-проектами та проектами реалізовані такі об'єкти як:

    - Банк ВАТ ПФ «Біг-Енергія»;
   
- ПАТ «ВаБанк»;
   
- ПАТ «Укрсоцбанк»;    
   
- ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»;
   
- Полтавський обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя;
   
- Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського в м. Полтава;
   
- УМВС України в Полтавській області в м. Полтава;
   
- Решетилівське відділення МДПІ смт. Решетилівка Полтавської обл.;
   
- Карлівська ЦРЛ «Центр матері та дитини» в м. Карлівка Полтавської обл.;
   
- ПАТ «Газозабезпечення та газифікації «Дніпропетровськгаз» та інші.

   Архітектурно-дизайнерський відділ пропонує і розробляє авторські дизайн-проекти інтер'єрів квартир, котеджів і громадських приміщень, виробляє перепланування, комплектує приміщення меблями, сантехнікою, аксесуарами від престижних світових виробників, здійснює професійний підбір оздоблювальних і декоративних матеріалів. На даний момент реалізовано більше ста дизайн-проектів, замовниками яких є різні організації і приватні особи.

   Пропонуємо Вам звернутися до нас і отримати якісні послуги з ремонтних робіт.

 

   З повагою, колектив фірми «СЕН»Ключові слова: проектні роботи, проектні роботи в Полтаві, проектні роботи у Полтаві, будівництво у Полтаві, ремонтні роботи у Полтаві, дизайн квартир, ремонт будинків.