Банк «БІГ Енергія», Полтавська філія
м. Полтава, вул. Спаська, 11
Детальніше:

Період ведення робіт 2002 — 2003 рр.

  27 квітня 1919 року в колишньому особняку поміщика Болюбаша, побудованому в 1912 році за проектом відомого архітектора П. Альошина, відкрито музей під назвою «Картинна галерея». Його засновник - згодом відомий український археолог і музеєзнавець Михайло Якович Рудинскій.

  У листопаді 1944 року, коли Полтава перебувала ще в суцільних руїнах, художній музей відновив свою роботу. У 1951 році він повернувся в відновлену власну будівлю.
 
  У зв'язку з незадовільним технічним станом, колись наспіх відремонтованого будинку (технічний висновок Полтавської філії Держбуд України «НДІпроектреконструкція», лютий 2000 р.), музей був перенесений в інше приміщення. Згодом в цій будівлі знаходився комерційний банк.

  Комплексна реконструкція будівлі з організацією банківського сховища в підвальному поверсі, гвинтовими сходами, касового залу для клієнтів банку, кабінетів адміністрації і технічних приміщень. Проведено посилення конструкцій стін і перекриттів, модернізація всіх інженерних і охоронних систем. При цьому збережена історична цінність об'єкта - проведена реставрація фасаду, роботи з благоустрою, зведені підпірні стіни.

Знаходження
м. Полтава, вул. Спаська, 11