Історiя

«Виробничо-комерційна фірма «СЕН» заснована в 1992 році. Здійснює свою діяльність на підставі ліцензії. Головним напрямком діяльності є будівництво об'єктів житла, культурної та соціальної сфери.

Історія ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «СЕН»


  Історія розвитку ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «СЕН» бере свій початок в 1992 році. Основним напрямком діяльності фірми є будівництво об'єктів житла, культурної і соціальної сфери. Підприємство здійснює свою діяльність на підставі ліцензії.

  Вас цікавить результат нашої діяльності? Зверніть увагу на об'єкти, де фірмою «СЕН» були проведені ремонтні, оздоблювальні та будівельні роботи:

  Наші досвідчені і кваліфіковані фахівці знають, як професійно створити і реалізувати для вас дизайн-проекти квартири, заміського котеджу, дачі. Але цим наші можливості не обмежуються.

 Виробничо-комерційна фірма «СЕН» займається будівництвом, реконструкцією, реставрацією і ремонтом, оздоблювальними роботами та благоустроєм території. З 1999 року фірма почала займатися виробництвом корпусних меблів. Вся продукція виготовляється на сучасному італійському і німецькому обладнанні з використанням новітніх технологій, які відповідають європейським стандартам якості. Це дає можливість проектувати і створювати індивідуальні дизайнерські меблі в різних стилях з використанням різних матеріалів (натурального дерева, МДФ, ДСП). Наша команда, захоплених своєю справою професіоналів, готова реалізувати навіть найскладніші проекти. Клієнти можуть розраховувати на авторський контроль, консультації та рекомендації.

  Завдяки злагодженій, якісній роботі досвідчених і кваліфікованих фахівців, клієнтами фірми «СЕН» стали:

- Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя - 2008 - 2011 рр., (Диплом III-го ступеня Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України);

- Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Скліфосовського м. Полтава - 2009 р.;

- Карлівська ЦРЛ «Центр матері та дитини» в м. Карлівка Полтавської обл. - 2008 - 2010 рр.;

- Зал засідань Полтавської обласної державної адміністрації - 2017 р.;

- Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф - 2017 р.;

- Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського - 2016 - 2017 рр.;

Принципи нашої роботи

Реалізація проектів будь-якого ступеня складності з повною віддачею сил, майстерності і досвіду.

Чесність і відкритість - від проектування і узгодження до здачі готового об'єкта «під ключ».

Дотримання термінів і зобов'язань - невід'ємний атрибут при будь-якій схемі взаємодії з замовниками.

Стабільна і доброзичлива атмосфера на підприємстві - запорука плідної роботи і професійного розвитку співробітників.

  Розуміючи динаміку розвитку ринку і кон'юнктури, «Виробничо-комерційна фірма «СЕН» постійно розвивається, освоюючи нові технології для підвищення якості та дотримання термінів реалізації об'єктів.

Ми цінуємо своє ім'я і репутацію!