Будiвельний адвокат

  Наша фірма готова надати послуги будівельного адвоката діловим людям, бізнесом яких є будівництво об'єктів різного функціонального призначення, будь-якого розміру і рівня складності, а також фізичним особам, які потрапили в складну ситуацію, пов'язану з ремонтом або будівництвом.

  «Будівельний адвокат» - це третя, незалежна сторона, що бере участь у процесі нового будівництва або реконструкції існуючих об'єктів. Ми готові надати комплекс послуг, що включає в себе консультування з питань будівництва.

  На превеликий жаль, як правило, у будівельному процесі, незалежно від того чи це будівництво великих об'єктів, чи реконструкція або просто ремонт, виникають труднощі і проблеми, які іноді вирішити без допомоги фахівців у цій галузі є практично неможливим.    

  Такі труднощі виникають на різних етапах будівництва. Наприклад: найчастіше відсутність спеціальних знань і досвіду у замовника призводить до конфлікту між підрядником і замовником. Останньому нелегко передбачити й оцінити приховану для нього частину великого будівельного комплексу, що об'єднує роботи та послуги. При цьому він завжди бажає бачити результат роботи, який повинен бути виконаний за сучасними стандартами із застосуванням якісних,  брендових будівельних матеріалів, але при цьому, в більшості випадків, прагне якомога менше понести витрати.

  У свідомості пересічної людини будь-яке будівництво чи ремонт - це виконання робіт «в натурі». Насправді це не так. Мускульний етап завжди втілює і супроводжує інжиніринг, а саме послуги інженерно-консультаційного плану або відповідні роботи, які мають дослідний, проектно-конструкторський або розрахунково-аналітичний характер, що є розумною складовою частиною будь-якого будівельного дійства.

  Слід зазначити, що за наявності правильно складеного кошторису та проектної документації, яка буде відповідати всім необхідним технологіям, а також юридично грамотно складений договір будівельного підряду - це запорука успішного завершення будівництва, реконструкції або простого ремонту з отриманням бажаного результату.

  Наші фахівці готові виступити в ролі Вашого адвоката на всіх стадіях реалізації проекту!

  Ми пропонуємо наступний спектр послуг:              

1. Послуги будівельного адвоката зі складання та аналізу різних господарських договорів, особливо договорів підряду і договорів поставки обладнання, матеріалів, машин і механізмів, договорів оренди будівельного обладнання та складських приміщень;

2. Послуги будівельного адвоката із захисту Ваших прав та інтересів у державних інстанціях різної відомчої приналежності і рівня. Для вирішення цього завдання наш будівельний адвокат підготує всі необхідні документи і направить їх у необхідні зацікавлені організації з урахуванням особливостей кожної конкретної ситуації;

3. Послуги будівельного адвоката при виникненні спірних конфліктних ситуацій з підрядниками, замовниками, постачальниками, споживачами. Наш будівельний адвокат готовий особисто бути присутнім при підписанні договорів, при різних розглядах і таке інше;

4. Послуги будівельного адвоката по оцінці якості робіт, визначення витрат матеріалів, визначення складу робіт, рекомендації щодо виконання робіт, консультації з технологій, якості використаних матеріалів, перевірці вартості кошторисів і визначення, занижена або завищена кошторисна вартість виконання різних робіт. У нашій групі є фахівці з вказаного спектру послуг.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (0532) 509-087, 508-285.

З повагою, ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "СЕН".